Sayfa Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz

DENEME1

DENEME2

DENEME3

About

ŞİRKET HakKINDA

PERKEM DAN. Hizmetleri LTD. ŞTİ.'nin 100% iştiraki olarak 2013 yılında kurulan PERKEM Ortak sağlık ve Güvenlik Birimi, kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ihtiyaçları konusunda tek elden çözüm ortağı olma misyonu ile topluluk içerisinde edindiği 10 yılı aşkın deneyimini kuruluşların hizmetine sunmaktadır.


PERKEM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, uluslararası standartlarda hizmet sağlayarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden ve sunduğu hizmeti sürekli geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır.


Toplumu yakından ilgilendiren çalışanların sağlığı ve güvenliği gibi oldukça önemli konularda hizmet sağlayıcı olarak yer alan PERKEM OSGB, teknolojik donanımı ve tecrübeli ekibiyle kuruluşlara güvenli ve özenli çözümler üretmektedir.

About

Yapılan İşler HAkkında

PERKEM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak kuruluşların İş Sağlığı ve Güvenliği Politikalarını oluşturmaları ve Uluslar arası İş sağlığı ve güvenliği standartlarına tüm birimleriyle istenilen seviyeye istenilen zaman diliminde ulaşmaları için gerekli eğitim ve deneyimi onlara aktarır.


Üretim ve çalışanların korunması düstürü ile tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bu ilke etrafında gerçekleştirilir.


.