Sayfa Yükleniyor Lütfen Bekleyiniz

DENEME1

DENEME2

DENEME3

PERKEM, iş sağlığı ve güvenliği politikaları söz konusu olduğunda kısa vadeli, geçici ve anlık çözümler yerine, sürdürülebilir kalkınmaya olumlu etkisi olacağına inandığımız uzun vadeli bir bakış açısına sahibiz.


PERKEM OSGB olarak çalışmalarımızı da bu yönde kurguladık ve sürdürülebilirliği için teknolojik ve bilimsel yatırımlarımız ile destekliyor ve geliştiriyoruz.


Çözüm odaklı anlayış ile PERKEM OSGB ofislerimizi, hizmet verdiğimiz kuruluşları, hizmet sağlayan personel kadromuzu (iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, diğer sağlık personeli) haberli/habersiz olarak Denetim ve Risk Değerlendirme ekiplerimiz tarafından iç denetim süreçlerine tabi tutuyor, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altına alıyoruz.


İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerimiz ile müşterilerimizin çalışan bağlılığını arttırıp, iş sürelerinden kayıplarını azaltarak, iş verimini maksimize etmeyi hedefliyoruz.


PERKEM Ortak sağlık güvenlik biriminin artıları!

Tecrübeli, eğitimlerle beslenen uzman kadromuz ile hizmet sağlıyoruz.

  • √ İş Güvenliği Uzmanı
  • √ İş Yeri Hekimi
  • √ Diğer Sağlık Personeli
  • √ Diğer Mühendisler


PERKEM OSGB olarak geliştirdiğimiz İSGYS web tabanlı yazılımımız ile sistemin yönetimini sağlayıp, 7/24 kayıt ve raporlamalama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

√ İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (İSGYS)


İş Sağlığı ve Güvenliği Standardizasyonu çalışmalarımız doğrultusunda; hizmet sunduğumuz tüm kuruluşlarımızda standart ve global operasyon prosedürleri ile süreçleri yönetiyoruz.


Süreçleri, profesyonel çerçevede, ilgili yönetim sistemlerini ve yeni hukuki yükümlülükleri de göz önünde bulundurarak ele alıyoruz.